Hurda fiyatları

Cam Şişe Hurda Fiyatları 2024

Cam şişe hurda fiyatı 2024 tablomuza göz atarak cam şişe hurdası fiyatlarını anında görebilirsiniz. Bu konumuzda cam şişe hurdası alan firmaların fiyat listelerine göz atabilirsiniz. Günümüz de cam şişe hurdaları çok yoğun bir şekilde gerçekleşmektedir. Tonlarca cam şişeleri, hurdacılar tarafından satın alınarak geri dönüşüm sektörüne kazandırılmaktadır. Cam şişesi geri dönüşüm sayesinde farklı ürünler olarak günümüze tekrar gelmektedir.

Hurda Cam Fiyatı5,90TL
Hurda Termo Taban Fiyatı7,50TL
Hurda Polistren Kristal Fiyatı12,20TL
Hurda ABS Plastik Fiyatı14,90TL
Hurda Cam fiyatları 2024

Oto cam hurdası, pencere cam hurdası gibi birçok kategoride olan hurda camları, geri dönüşüm fabrikalarında tekrar cam olarak üretime geçebilir. Cam kırıkları bir araya getirilerek kalıplar halinde makinelere girer ve istenilen şekillerde tekrar cam olarak kullanıma sunulur.

Günümüz de cam hurdaları en çok geri dönüşüm fabrikalarınca işlenmekte ve tekrardan kavanoz, cam tabaklar gibi ürünlere dönüşmektedir. Bu yüzden hurda camların hayatımızda ki yeri oldukça önemlidir.

Hurda cam kg fiyatı ne kadar?

Başlıklar

Yukarıda ki tabloda görüldüğü gibi hurda cam fiyatı 1,90 TL, Hurda abs plastik fiyatı 4,90 TL’dir. Hurda cam kilosu genellikle piyasanın hareketlerine göre değişir. Dolardaki artış, piyasada ki artış ile cam fiyatları artmakta ve buda doğruca hurda fiyatlarını da etkilemektedir.

Cam şişe hurda fiyatı 2024 yılında ne kadar?

Cam şişe hurda fiyatı 2024 yılında ne kadar?

Cam şişe hurda fiyatları yukarıda ki tabloda belirtilmiştir. Cam şişeleri alan birçok hurdacı mevcuttur. Sokaklarda gezen hurdacılar, geri dönüşüm sektörleri ve birçok mahallede bulunan hurda alımı yapan dükkanlar tarafından cam şişe hurdası alınmaktadır. Bu iş yerlerine danışarak en güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilir ve ticareti gerçekleştirebilirsiniz.

Hurda cam şişe alan firmalar

Hurda cam şişe ve cam alan firmalar tüm illerde mevcuttur. Her hurdacı bu malzemeleri almaktadır. Dikkat edilmesi gereken kurallardan birisi ise en güncel fiyatı öğrenmenizdir. Güncel fiyat öğrenildikten sonra alım satım işlemleri yapılır.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu