Hurda fiyatları

Eski Tüplü Televizyon Hurda Fiyatı 2023

Eski tüplü televizyonlar artık hurdaya en çok ayrılan ürünler arasında gelir. Eski tüplü televizyonlar yerlerini yeni nesil TV’lere ayırmış ve zamanında verdiği etkiyle yıpranmıştır. 2023 yılında tüplü televizyon hurda fiyatları ürünün kozmetik durumuna , büyüklüğüne ve ekranın sağlam olmasına göre değişmektedir.

Tüplü Televizyon Hurda Fiyatını Öğrenmek İçin Markayı Yorum Kısmında Belirtebilirsiniz.

YORUM YAP

Eski kırık ve arızalı televizyonlar hurdaya ayrılarak genel olarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Burada ise parçalarına ayrılarak ilerleyen zamanlarda hayatımıza tekrar kullanışlı ürünler olarak geri gelmektedir. Kırık tv hurda fiyatları ve ekranı kırık televizyon hurda fiyatlarını şimdi alttaki tabloda listeleyelim.

Hurda Televizyon Fiyatları 2023 Yılında Ne Kadar ?

Başlıklar

TV MarkasıHurda Tv Fiyatı
Hurda lcd tv fiyatları200 TL
Vestel tüplü televizyon hurda fiyatı120 TL
LG tüplü tv hurda fiyatı150 TL
Beko tüplü televizyon hurda fiyatı130 TL
Grundig tüplü televizyon hurda fiyatı100 TL
2023 Eski Tüplü TV Hurda Fiyatları

Hurda Televizyon Fiyatları Ne Durumda ?

Eski Tüplü Televizyon Hurda Fiyatı 2023

Hurda tv fiyatları genellikle pek artış göstermez. Özellikle eski kırık hurda televizyonlar yıllar geçse de pek fiyat artışına uğramazlar. 2023 yılında hurda tv fiyatlarını yukarıda ki tabloda bir araya getirdik.

Çalışır durumda ki televizyonları da hurdacılara verebilirsiniz. Kozmetik durumu iyi olduğu taktirde tablonun dışındaki fiyatlara satabilirsiniz. Bazı modeller de kozmetik iyi olduğu sürece 300 TL’ye kadar hurda fiyatları olabilmektedir. Bunun için televizyonun görsellerini hurdacı firmalarına ileterek ve özelliklerinden bahsederek fiyat alabilmeniz mümkündür.

Hurda Televizyonu Kim Alır ?

Hurda televizyonları ilçenizde bulunan hurda hizmeti veren ve seyyar olarak gezen tüm hurdacılar alır. Bu hurdalar belirli bir ücret karşılığında alınır ve sonrasında geri dönüşüme kazandırılır.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu