Hurda fiyatları

Hurda Lastik Fiyatları

Otomobillerde kamyonlarda ve diğer taşıtlarda kullanılan lastiklerin diş derinliği belirlenen sınırın altına düştüğü zaman hurdaya ayrılması gerekir. Bu şekilde kullanımı ise büyük güvenlik sorunlarına neden olacağı için hurdaya ayrılmalı ve geri dönüşüme kazandırılmalıdır. Hurda lastik fiyatları günümüzde ebatına göre değişmektedir. Araçlarda bulunan lastik boyutları ile kamyonların ki farklı olacağından dolayı buradan net fiyatı verememekteyiz. Fakat bir tablo hazırlayarak en çok satılan hurda araç lastiklerinin fiyatlarını sizlerle paylaşalım.

Hurda lastik çeşidiHurda lastik fiyatı
Binek araç hurda lastik kg fiyatı 202340 TL
Kamyon hurda lastik fiyatları40 TL
14′ binek araç lastik hurda fiyatı20 TL
15′ binek araç hurda lastiği hurda fiyatı25 TL

Hurda Lastik Alım Satım Fiyatları 2023

Başlıklar

2023 yılında binek araç hurda lastiklerinde ki fiyat artmış bulunmaktadır. Günümüz de oldukça aktif bir sektör olan hurda lastik fiyatları her ay değişebilmektedir. Plastik sektörüne gelen zamlar bu fiyatları etkileyen unsurlar arasındadır. Lastik hurdası fiyatlarını öğrenmek için her zaman alım satım yapılacak yer ile görüşmeniz gerekmektedir. Net bilgiyi hurda lastik alan yerler sizlere iletecektir.

Hurda Araç Lastiği Fiyatı Ne Kadar ?

1.6mm altındaki diş derinliğine sahip olan lastikler artık hurda lastiktir. Bu lastiklerin tutuş, duruş ve frenleme gibi önemli unsurlarda bir aktifliği kalmamıştır. Yani kullanmak çok büyük hayati riskler taşır. Bu lastikleri geri dönüşüm sektöründe hurdacılara satarak elinizden çıkartabilirsiniz.

Hurdacıları arayarak hemen hurda lastikleri satarak nakte dönüştürebilirsiniz. Bu gibi lastikleri kullanmayın ve kullandırtmamaya özen gösteriniz.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu