Hurda fiyatları

Eski Buzdolabı Hurda Fiyatları 2023

Hurdacılık sektöründe buzdolabı makinesi hurdasının yeri oldukça büyüktür. Her hurdacı bozuk buzdolabı alımı yaparak geri dönüşüme büyük fayda sağlar. Eski arızalı ve bozuk buzdolabı hurdaları genellikle her hurdacı tarafından alınan bir makinedir. Arızalı Buzdolabı hurdaları 100 TL’den 250 TL’ye kadar fiyatlarda alınmaktadır. Tabi burada ki fiyatların net fiyat olmadığını da siz ziyaretçilerimize hatırlatmak isteriz.

Profilo hurda buzdolabı150 TL
Beko hurda buzdolabı fiyatı220 TL
Arçelik buzdolabı hurda fiyatıYorumda sorunuz
Vestfrost buzdolabı hurda fiyatıYorumda sorunuz
Arçelik buzdolabı makinesi hurda fiyatıYorumda sorunuz
2023 buzdolabı Hurda Fiyatı

Buzdolabı hurda fiyatları kozmetik ve arıza durumuna göre değişir. Hurdacılar genelde çalışan kozmetik bakımdan kötü durumda olan makinelere 300 TL fiyat verirken, arızalı Buzdolabı hurdalarına ise 100 TL’den başlayan fiyatlar teklif etmektedirler.

Buzdolabı makinelerinin günümüzde önemi oldukça fazladır. Bu arızalı hurda ürünler geri dönüşüme kazandırılmakta ve içindeki parçalar ayrılarak birçoğu hayatımıza yeni Buzdolabı ve farklı ürünler olarak geri dönmektedir.

Güncel Hurda Buzdolabı Makinesi Fiyatları

Buzdolabı makineleri hurda fiyatları 2023 yılında yukarıda ki tabloda görüldüğü gibidir. 100 TL’den başlayıp 300 TL’ye kadar veya daha yüksek fiyatlara kadar çıkabilmektedir. En güncel Buzdolabı hurda fiyatlarını öğrenmek için çevrenizde ki hurdacılar ile iletişime geçebilirsiniz. Buzdolabı yapılamaz ve arızalı durumdaysa, bozuk durumdaysa ve hiç çalışmıyorsa artık hurdaya ayrılma vakti gelmiştir. Yakınınızda ki hurdacı ile iletişime geçerek en güncel hurda fiyatını anında öğrenebilirsiniz.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Vestel marka motoru bozuk buzdolabım var fiyat alabilir miyim 180 boyunda 70 cm eninde

  2. Merhaba , Samsung gardrop tipi buzdolabı hırda fiyatı nedir ?
    Çalışır durumda değil ama kasası ve içi bakımlı ve temiz durumda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu