Hurda fiyatları

Pimapen PVC Hurda Fiyatları 2023

Günümüzde pimapen hurda fiyatları renklerine göre belirlenmektedir. Pimapen hurda sektörü günümüz de oldukça aktiftir. Bu pimapen hurdaları geri dönüşüme kazandırılarak karşımıza yeni pimapen pvc sistemleri olarak geri gelebilmektedir. Pimapen sistemleri doğada yok olma konusunda oldukça zorlu ürünlerdir. Doğaya atılması hem zararlıdır hem de doğada yok olmayan bir ürün kategorisindedir.

Pimapen Hurda ÇeşidiKg FİYATITon fiyatı
Hurda Pimapen PVC Fiyatı (beyaz)15.80 TL/KG16420 TL
Hurda Pimapen PVC Fiyatı (renkli)10.80 TL/KG11500 TL
2023 Pimapen Hurda Fiyatları

Pimapen Pvc Hurdasi Alan Firmalar

Başlıklar

Pimapen pvc hurdası alan firmalar ülkemizin her yerinde mevcuttur. Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük illerde onlarca geri dönüşüm firması mevcuttur ve bu firmalar pimapen kapı pencere pvc hurdası satın almaktadır.

Hurda pimapen kilosu ne kadar ?

Hurda pimapenin kilosu ton olarak hesaplanmaktadır. Beyaz renkli hurda pimapen fiyatı tonu yukarıda ki tabloda paylaşılmıştır. Aynı şekilde renkli pimapen pvc hurdasının da fiyatı paylaşılmıştır.

Pimapen hurda alışverişi yapmadan önce geri dönüşüm şirketlerini arayarak son güncel fiyatı öğrenmenizi tavsiye etmekteyiz. Pimapen hurda fiyat bilgisi için bu konu hakkında yorum yaparak aynı gün de cevap alabilirsiniz.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu