Tamir Fiyatları

Samsung j7 Prime PRO Ekran Değişimi Fiyatı 2023

Günümüz de en çok kullanılan telefonlar arasında Samsung J7 Prime yer almaktadır. Samsung j7 prime telefonlarında ekran değişimi fiyatları malzemenin kalitesine ve renk seçeneklerine göre değişmektedir. Ayrıca bulunduğunuz ile göre de j7 prime ekran değişim ücretleri farklılık gösterecektir. Küçük illerde fiyatlar daha uygun olurken büyük illerde ( Ankara, İstanbul ) gibi illerde j7 prime ekran değişim fiyatları yüksek olabilmektedir.

Samsung Galaxy J7 Prime Ekran Değişimi Fiyatı 2023

Başlıklar

Samsung Galaxy j7 Prime komple ekran değişimi 6 ay garantili olarak 600 TL’ye değiştirilmektedir.

Bulunduğunuz bölgede ki telefoncu ve servislerde bu fiyatlar oldukça farklılık gösterebilir. Yetkili servislerde ekran değişim fiyatları 2 katına kadar çıkabilir. Bu yüzden j7 prime telefonu için birkaç iş yerinden fiyat almanız gerekebilmektedir.

Samsung j7 Pro Ekran Değişimi Fiyatı 2023

Samsung J7 Pro ekran değişim fiyatı 1100 TL’den başlamaktadır. J7 Pro ekran değişim ücretleri için birden fazla firmadan fiyat araştırması yapabilirsiniz.

Samsung Galaxy J7 Prime Ekran Değişimi Kaç Dakika Sürer?

Samsung j7 prime komple ekran değişimi 30 dakika sürmektedir.

Galaxy j7 prime telefonu yere düştüğünde ekran kırılması yaşanabilir. Bunun yanında batarya şişmesi, kamera lenslerinin zarar görmesi gibi birçok problem ortaya çıkabilmektedir. J7 Prime orijinal ekran değişim ücretleri ortalama olarak 1200 TL iken muadil ürünler ise 600 TL’den başlamaktadır.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu