Otomotiv

Renault Clio IV Symbol 1.5 DCİ Periyodik Yağ Bakım Fiyatları

Periyodik Yağ Bakım Fiyatları
Yağ Filtresi200 TL
Hava Filtresi370 TL
Polen Filtresi280 TL
Mazot Filtresi ( Komple )1000 TL
Mazot Filtresi (Değişen Tip )150 TL
Motor Yağı 5 Lt. 5W/30 ELF Parteküllü600 TL
Yağ Bakım Ücreti500 TL

TamirFiyatlari.com olarak, Türkiye genelinde değişkenlik gösteren fiyatların ortalamasını baz alarak Renault Clio IV Symbol 1.5 DCİ periyodik yağ bakım fiyatlarını siz değerli okurlarımıza sunuyoruz.

Renault Clio IV Symbol 1.5 DCİ gibi bir araca sahip olmanın getirdiği sorumluluklardan biri, düzenli olarak periyodik yağ bakımını yapmaktır. Bu bakım, motorunuzun sağlığını ve performansını korumaya yardımcı olur.

Türkiye genelindeki tamir atölyeleri ve servis merkezlerinde periyodik yağ bakımı fiyatları farklılık gösterebilir. Ancak, ortalama olarak Renault Clio IV Symbol 1.5 DCİ periyodik yağ bakımı için yaklaşık olarak 400-1000 TL arasında bir maliyetle karşılaşmanız mümkündür.

Tabii ki, fiyatlar tamirin yapılacağı yer, kullanılan yağ markası ve diğer faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bazı tamir merkezleri daha yüksek kaliteli yağlar kullanırken, bazıları daha uygun fiyatlı yağları tercih edebilir. Bu nedenle, tamir işlemini yaptırmadan önce farklı yerlerde fiyat teklifi almanız önemlidir.

Renault Clio IV Symbol 1.5 DCİ periyodik yağ bakımının yanı sıra, ek olarak filtrelerin değişimi gibi işlemler de gerekebilir. Bu ek işlemler de fiyatlara eklenerek tamir maliyetini etkileyebilir.

TamirFiyatlari.com olarak, araç sahiplerine en doğru ve güncel fiyat bilgilerini sunmayı hedefliyoruz. Ancak, fiyatların değişkenlik gösterebileceğini unutmayın. Dolayısıyla, tamir işlemleri için detaylı bir fiyat teklifi almak için güvenilir tamir merkezleriyle iletişime geçmeniz önemlidir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu