Otomotiv

Radyatör Tamiri Fiyatı 2023 Ne Kadar?

Araç radyatör tamiri fiyatı genellikle birçok tamirhane de benzer olmaktadır. Radyatör tamiri genellikle kaynak şeklinde olur. Peki radyatör tamirine neden ihtiyaç duyulur? Radyatör su kaçırması ve delinmesi durumunda tamire ihtiyaç vardır. Yenisi çok yüksek ücretlerde olacağı için tamir yöntemi kullanıcı için çok daha uygundur. Fakat her radyatör de tamir edilememektedir. Tamir edilenler genellikle bakır radyatörler olmaktadır. Diğer çevresi plastik olan radyatörler tamir yöntemine pek uygun değildir. Şimdi sizlere radyatör tamiri fiyatlarını tablo halinde gösterelim.

2023 Oto Radyatör Şişleme Tamir Fiyatları

Başlıklar

Araç ModeliRadyatör tamir fiyatı
Tofaş Şahin, Doğan, Kartal radyatör tamir fiyatı180 TL
Opel vectra b radyatör tamiri190 TL
Lada Samara, Vega, Niva radyatör tamir fiyatı220 TL
Hyundai Accent radyatör tamir fiyatı230 TL
Mazda 323, 626 radyatör tamir fiyatı290 TL
Skoda Favorit, Felicia, Forman radyatör tamir fiyatı200 TL
Radyatör tamir fiyatları

Radyatör tamiri genellikle 30 dakika kadar sürer. Bu sürede radyatör bir su havuzuna batırılır ve beraberinde hava basılır. Radyatör içine hava basıldığında kaçak yerlerden kabarcık çıkar. Sonrasında buralar işaretlenip kaynak atılma işlemine başlanır. Kaynak atıldıktan sonra tekrar kaçak testi yapılır ve kullanıcıya teslim edilir.

Radyatör Su Kaçağı Tamiri Sağlıklı Bir İşlem mi ?

Oto Radyatör Tamiri Fiyatı

Bakır radyatörlerde tamir işlemi oldukça sağlıklı ve güvenli bir işlemdir. Kaynak düzgün atıldıktan sonra yıllar boyu bir problem ile karşılaşılmaz.

Radyatör Tamiri Nerede Yapılır ?

Radyatör tamiri her sanayi sitesinde bulunan radyatörcüler tarafından yapılmaktadır. Ortalama radyatör tamiri fiyatları yukarıda ki tabloda belirtilmiştir.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu