Otomotiv

Dizel Enjektör Tamiri Fiyatı Ne Kadar ? 2023 Güncel

Dizel otomobillerde enjektör tamiri sık sık yapılan bir işlemdir. Hem bakım olarak hem de arıza türü olarak bu işlem hemen hemen her dizel araçta yapılır. Enjektör temizliği, enjektör bakımı zamanında yapılmadığı zaman arıza yapar ve artık tamiri veya değişimine ihtiyaç duyu. Enjektör değişimi fiyatları çok pahalı olsa da enjektör tamiri oldukça ekonomik sayılmaktadır. Dizel enjektör tamiri fiyatlarını siz kullanıcılar için bir tabloda bir araya getirdik.

Yorum alanında marka ve model belirterek dizel aracınızın enjektör tamir ücretini öğrenebilirsiniz.

YORUM YAP

Dizel Enjektör Tamir Fiyatı 2023

Başlıklar

1.3 multijet enjektör tamiri fiyatı3500 TL
1.5 dci enjektör tamiri fiyatı3900 TL
Renault fluence enjektör tamiri2300 TL
Fiorino enjektör tamir fiyatı2600 TL
Linea enjektör tamiri fiyatı2400 TL
Peugeot 508 enjektör tamiri3300 TL
Audi a6 enjektör tamiri4800 TL
brc turuncu enjektör tamiriSorunuz
Hyundai era enjektör tamiri2300 TL
Ford fiesta enjektör tamiri Fiyatı2900 TL
Transporter t5 enjektör tamiri3300 TL
Isuzu enjektör tamiri4100 TL
2023 Enjektör Tamir Fiyatı

Enjektör Tamiri Yapılır mı ?

Enjektörler herhangi bir arızadan dolayı sorunlu hale gelebilir. Bu durumda yapılacak en ekonomik çözüm ise enjektör tamiridir. Yeni bir enjektöre sahip olmak her ne kadar kolay olsa da fiyat bakımından çok yüksek ücretler ile karşılaşılmaktadır. Bu yüzden arızalı enjektörler birçok servis tarafından garantili şekilde tamir edilmektedir.

Dizel Enjektör Tamir Fiyatı Ne Kadar ? Tüm detayları tabloda bulabilirsiniz.

Enjektör tamir fiyatları her serviste farklıdır. Servisin yapacağı uygulamaya, kullanacağı tamir kitine ve enjektör markasına göre fiyatlar oldukça farklı olacaktır. Dizel enjektör tamir takımı fiyatlarını ve enjektör tamir fiyatlarını konumuz vasıtasıyla öğrenebilir ve ustalarımıza yorum alanında soru sorabilirsiniz.

Enjektör tamirini uzman firmalarda yaptırmanız gerekmektedir. Enjektör arızası durumunda araçta tekleme, yakıt artması ve siyah duman gibi birçok durum yaşanır. Dizel araçlarda enjektör tamiri sık sık servis veya ustalar tarafından yapılmaktadır. İşlem servisin yoğunluğuna göre 2 güne kadar sürebilmektedir.

Enjektör Tamiri Fiyatları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Linea Enjektör Tamiri Kaç TL ?

Linea enjektör tamiri fiyatı ortalama olarak 2400- 3200 TL arasında değişmektedir. Tercih edeceğiniz firmanın uzmanlık derecesine göre fiyat değişecektir.

Passat Enjektör Tamiri Kaç TL ?

Passat enjektör tamiri 2900- 3400 TL arasında tutmaktadır. Enjektör tamiri Passat dizel araçlarında ortalama olarak 4-5 saat aralığında sürmektedir.

Dizel Mercedes Enjektör Tamiri Fiyatı Kaç TL ?

Dizel eski Mercedes’te enjektör tamiri 4.000 TL’den başlamaktadır. Enjektörlerin yenisi olmadığı için tamir yöntemi kullanılmakta ve işçilik olarak çok daha uzun sürmektedir.

Enjektör Tamiri Garantili mi?

Genellikle birçok firma enjektör tamir işlemine garanti vermez. Sonuçta tamir işlemi olduğu için bu tür bir sorumluluk alınmaz. Fakat firma tarafından sıfır bir enjektör takıldığında belli bir süre garanti verilebilir.

Doblo Enjektör Tamiri Fiyatı

Fiat Doblo araçlarında enjektör tamiri 2500 TL’den başlayıp 3500 TL’ye kadar çıkabilmektedir.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. 1.9 transpoter enjektör 1ve4 ekşi değer veriyor sabahları çalışırken marş bastığımda çakışıp istop ediyor araç beyaz dumanla atıyor sonra kesiyor bunun bana bunun maliyeti ne olur saygılarımla….

 2. Merhabalar,
  2010 model 300000 km’de kaşkai 1.5 dci motor araba aldım.expertize soktum motor fabrika çıkışiı 108 hp, ancak benim araçta maximum 80 hp çıktı. Enjektör, hava akış kompresörü yada turbo’sunun kontrol ettirilmesi getektiği önerildi bu işlemler yapıldığında performans artar mı? Enjektör temizlemesi ve bakım ücreti ne kadar?
  Bu işlemlere dair işcilik dahil fiyatlarınız nedir?
  Enjertör değişimi ücreti işçilik dahil kaç para?
  Bu araçta kaç enjektör var?
  Turbo bakım ücretiniz nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu