Tamir Fiyatları

Elektrik Süpürgesi Motoru Tamiri Fiyatları

Elektrikli süpürgeler bir ev için olmazsa olmaz elektronik ürünler arasında yer alır. Evin temizliği için gerekli olan süpürgeler bazı durumlarda arıza yapabilir. Bir evde en çok kullanılan bu aletlerin bozulması durumunda birçok olumsuz durum yaşanır. Bu yüzden hemen tamir edilmesi ve garantili bir şekilde tamir edilmesi oldukça önemli bir konudur. Elektrik süpürgesi motoru tamirini birçok elektronik servisi yapmaktadır.

Elektrik Süpürgesi Tamiri Fiyatları 2023

Günümüz de elektrikli süpürgesi motoru tamiri ortalama 300- 800 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar tahmini piyasa ortalamasında yer alan fiyatlardır. Elektronik servisini arayarak elektrik süpürgesi tamiri fiyatını detayları anlatarak öğrenmek mümkündür.

Elektrik Süpürgesi Motoru Tamiri Fiyatları 2023

Başlıklar

Aşağıda ki tabloda bazı elektrik süpürgesi markalarının tamir bakım ve onarım fiyatları yer almaktadır. Sizlerde elinizde ki elektrik süpürgesinin ne kadara tamir edildiğini öğrenmek için bu konunun altına yorum yapabilirsiniz. İlgili kişiler yorumlara 24 saat içerisinde detaylı bir cevap sunacaktır.

Philips süpürge motoru tamiri400 TL
Arnica elektrik süpürgesi tamiri380 TL
Arzum süpürge motoru tamiri420 TL
Arçelik elektrik süpürgesi motoru tamiri500 TL
Bosch süpürge motoru tamiri450 TL
Fantom elektrik süpürgesi motoru tamiri480 TL
Profilo elektrikli süpürge motoru tamiri500 TL
Philips marathon süpürge motoru tamiri600 TL
Elektrik Süpürgesi Motoru Tamiri Fiyatları 2023

Elektrik Süpürgesi Arızası Belirtileri

  • Elektrik Süpürgesinde Yanık Kokusu
  • Elektrikli süpürge sigorta attırma
  • Yüksek Gürültü
  • Titreşim
  • Emiş gücünde azalma

Elektrik süpürgesi tamirini etkileyen unsurlar arasında süpürgenin markası, kullanılacak malzemenin markası, servis işçiliği ve uzmanlık derecesi gibi durumlar vardır. Elektrik süpürgesi tamirinde kullanılacak malzemenin orijinal veya yan sanayi olması gibi durumlarda fiyatlar oldukça hareketli olacaktır. Bu yüzden elektrik süpürgesi motoru tamiri işleminde uzman servisler ile çalışılmalı ve tamir sonrasında garantinin olup olmadığı öğrenilmelidir. Süpürge motoru tamirinde garanti veren servisler ile çalışmak yapılacak en iyi hareket olacaktır.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu