Tamir Fiyatları

Buzdolabı Kapak Yönü Değiştirme Fiyatları 2023

Buzdolabında kapak yönü değiştirme ücretini ve değiştirmenin nasıl yapıldığını bu konumuzdan paylaşıyor olacağız. Öncelikle Arçelik buzdolabı kapak yönü neden değiştirilmek istenir? Bunun en kolay cevabı ise kapağın mutfak dolaplarına karşı ters açılması olmaktadır. Ev kullanıcıları buzdolabı kapak yönü değişimini en rahat kullanacakları şekilde yapmak istemektedir. Bu yüzden hangi yönde daha rahat kullanım varsa o yöne değiştirme yapılır.

Arçelik Buzdolabı Kapak Yönü Değişim Ücreti

Başlıklar

Arçelik marka buzdolabında kapak yönü değiştirme ücreti ortalama 100 – 250 TL arası buzdolabı modeline göre değişmektedir. Bazı modellerin aparatları zor bulunduğundan ötürü fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Bu işlem ortalama 30 dakika süren kısa bir işlemdir.

Vestel Buzdolabı Kapak Yönü Değiştirme Fiyatı 2023

Vestel buzdolabında kapak yönü değiştirme işlemi genellikle her modelde çok kolaydır. Çağıracağınız bir buzdolabı tamircisi veya vestel servisi ortalama olarak 100- 200 TL arasında bir ücret alacaktır. Vestel buzdolabı kapak yönü değişimi ortalama olarak 20 dakika sürmektedir.

Bosch Buzdolabı Kapak Yönü Değişim Ücretleri

Bosch buzdolaplarında kapak yönü değişimi bir usta tarafından yapıldığında ortalama 10 dakika sürmektedir. Bunun ücreti ise ortalama olarak 150 TL civarında olmaktadır.

Buzdolabı Kapak Yönü Değiştirme Fiyatları 2023
Buzdolabı Kapak Yönü Değiştirme Fiyatları 2023

Siemens Buzdolabı Kapak Yönü Değiştirme

Siemens buzdolabı kapak yönü değişimi fiyatı ortalama olarak 200 TL’dir. Siemens servisi ile iletişime geçerek kapak yönünü kısa sürede değiştirebilirsiniz.

Buzdolabı kapak yönü değişimi talepleri genellikle aynı güne işleme alınır. Servis kısa sürede konumunuza gelir ve dolap kapaklarını sökerek yerini değiştirir. Bu işlem genellikle 15- 30 dakika sürer.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu