Tamir Fiyatları

Oto Koltuk Döşeme Tamiri Fiyatları 2023

Araç koltuk tamiri günümüz de oldukça popüler hale gelmiştir. Eski birçok otomobilin koltuklarında yırtıklar ve yamalar olmaktadır. Bu durum yeni araçlarda da olmaktadır. Sigara yanığı, yırtılma gibi durumlar oldukça fazladır. Araç oto koltuk döşeme tamiri fiyatları yeni bir koltuğa göre oldukça uygundur.

Araç modelini belirterek koltuk döşeme tamir fiyatını öğrenebilirsiniz.

YORUM YAP

Araç koltuk tamiri fiyatlarını siz kullanıcılarımız için alttaki tabloda bir araya getirdik. Birçok araçta koltuk tamiri 250 TL gibi bir fiyattan başlar. Koltuklarda ki hasara deliklere ve yırtıkların boyutuna göre tamir ücreti de belirli seviyede artmaktadır.

Tofaş şahin doğan koltuk döşeme tamiri komple400 TL
Hyundai Accent koltuk tamiri komple560 TL
Mazda 323 626 koltuk döşeme tamiri600 TL

Araç deri koltuk tamir fiyatları yukarıda ki tablodan farklı olacaktır. Deri koltuk tamiri normal kumaş koltuklara göre oldukça zorludur. Fazla uğraş gerektirdiği gibi uzmanlık gerektiren bir konudur. Bu yüzden oto deri koltuk tamiri fiyatlarını gideceğiniz yerden net bir şekilde öğrenmelisiniz. Ortalama olarak oto döşeme tamiri fiyatlarını sizler için bir araya getirdik.

Oto Koltuk Döşeme Tamiri Fiyatları

Araç koltuk tamiri fiyatları gideceğiniz iş yerine göre değişmektedir. Her ildeki ustaların kendilerine göre fiyat tarifeleri mevcuttur. Kimi usta kaliteli malzeme kullanırken bazı yerler ucuz malzeme kullandıklarından dolayı fiyatlarda değişkenlik meydana gelecektir. Oto döşeme tamiri fiyatlarını sitemiz aracılığı ile en detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

7 Yorum

  1. Tofaş şahin 2000 mdl..şöför koltuğu ….allt yayları yok ve sırt dayama nın mukavvası kırık…kumaş sağlam…bunun tamir ücreti nedir ve yeriniz nerde tşkrlr..

  2. Slm aleyküm usta kolaygelsin 1997 sahin var bende ön arka koltuk ları ve kapı döşemeleri yaptırmak istiyorum koltuk yayları saglam degil ama yeni kılıfıyla birlikte fiyat ala bilirmiyim nekadar zaman alıyorr

  3. Laguna 2 deri koltuk aracım var şöför koltuğunda yırtık mevcut kol dayamasında deformasyon var tamir ücreti ortalama ne kadar olur

  4. Megane 1 99 model aracım var şoför koltuğunda kapı tarafında yaklaşık 1 karış genişliğinde yırtık var. Ve ön sağ koltukta baş parmak büyüklüğünde bı yırtık var. Teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu