Otomotiv

Direksiyon Kutusu Tamiri Fiyat Bilgisi 2024

Direksiyon kutusu tamiri fiyatları araçlarda marka ve model bilgisine göre çok değişiklik göstermektedir. Araç direksiyon kutusunun hidrolik olması elektrikli olması gibi durumlar bu fiyatları tamamen etkilemektedir. Kara direksiyon kutusu tamiri oldukça uygun fiyatlara yapılırken hidrolik direksiyon kutusu tamirleri ise üst fiyatlarda tamir edilmektedir.

Yorum Kısmında Marka ve Model Belirterek Direksiyon Kutusu Tamir Fiyatını Öğrenebilirsiniz.

YORUM YAP

Aracın direksiyon kutusu tamirine ihtiyacı olduğunda bu hemen hissedilir. Direksiyon çevirmesinde ses gelmesi, boşluk hissedilmesi ve tak tuk gibi seslerin gelmesi kutuda ki bir arızanın olduğuna işaret eder. Direksiyon kutusu tamirini yapan birçok iş yeri vardır. Bunları hem sanayi sitelerinde hem de servislerde bulabilirsiniz.

Direksiyon Kutusu Tamiri Fiyatları Ne Kadar ?

Başlıklar

Marka ve modele göre direksiyon kutusu tamir fiyatlarını kullanıcılarımız için bir araya getirdik.

Clio direksiyon kutusu tamiri fiyatı3000 TL’den başlar
Opel vectra direksiyon kutusu tamiri fiyatı 3000 TL’den başlar
Tempra hidrolik direksiyon kutusu tamiri fiyatı 1500 TL’den başlar
Bmw direksiyon kutusu tamiri fiyatı 6000 TL’den başlar

Clio direksiyon kutusu tamiri

Renault Clio hidrolik direksiyon kutusu tamirini özel servis veya herhangi bir sanayi sitesinde bu işten anlayan bir ustaya yaptırabilirsiniz. Önemli nokta ise direksiyon kutusu tamirinden sonra garanti vermesidir. Garanti vermeyen iş yerleri ile çalışmamanızı tavsiye ederiz.

Araçların direksiyon kutusu tamir ücretini konu üzerinden öğrenebilirsiniz.

Direksiyon kutusu boşluk tamiri de aynı yerlerde yapılır. Direksiyon kutusu araç üzerinden sökülür ve komple parçalarına ayrılır. Bu esna da arızalı olan tüm parçalar meydana çıkmış olur. Direksiyon kutusu tamir takımı ile tüm parçalar yenilenir ve tekrar monte edilir.

Hidrolik Direksiyon Kutusu Tamir Fiyatı

Hidrolik direksiyon kutusu tamiri fiyatları en düşük 600 TL’den başlamaktadır. Bu araç modeline ve arızanın boyutuna bağlı olarak 4bin TL’ye kadar çıkabilmektedir. Hidrolik direksiyon kutusu tamiri oldukça teknik bilgi gerektiren bir iştir. Bu yüzden profesyonel yerler ile çalışmanız gerekmektedir.

Elektrikli direksiyon kutusu tamir fiyatı

Elektrikli direksiyon kutusu tamir fiyatları diğer modellere göre çok daha pahalıdır. Çoğu durumda yenisi ile değişimi gerekmektedir. Tamir fiyatları ise 2000 TL’ den başlamaktadır.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu