Otomotiv

Mazot Pompası Tamiri Fiyatları 2024

Mazot pompası tamir fiyatları otomobilin marka ve model bilgisine göre değişmektedir. Binek araçlarda , SUV ve arazi araçlarında ki mazot pompaları çok farklı fiyatlarda tamir edilebilmektedir. Mazot pompası tamiri yaptırmadan önce servis ve usta aramalı ve alanında uzman kişilere tamir işlemini yaptırmalısınız. Mazot pompası tamiri oldukça uzmanlık isteyen bir konudur ve uzman kişilerin de fiyatları oldukça yüksek olabilmektedir.

1.3 multijet mazot pompası tamiri fiyatı2800TL
Fiat doblo mazot pompası tamiri fiyatı2900 TL
traktör mazot pompası tamiri fiyatı3300 TL
Hyundai accent era mazot pompası tamiri3980 TL
Opel Corsa 1.7 mazot pompası arızası2300 TL
Mazot pompası tamiri fiyatları

Mazot pompası tamirini dizel oto servisleri yapmaktadır. Mazot pompası arızası durumunda araç hareketi sınırlanabilir veya komple durabilir. Mazot pompası arızasında araçta tekleme gibi durumlarda yaşanabilmektedir. Mazot pompası tamir edilemediği durumlarda değişimi gereklidir. Bazı pompalar da ağır hasardan dolayı değişmek durumunda olabiliyor.

Mazot Pompası Tamiri Kaç TL?

Başlıklar

mazot pompası tamir fiyatlarını listemizden görebilirsiniz.

Mazot pompası tamiri 1500 TL’den başlayıp 10.000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Eski olan birçok aracın sıfır mazot pompası olmadığı için tamir yöntemi tercih edilmektedir. Mazot pompası usta tarafından sökülmekte ve tüm parçalarına ayrılmaktadır. Burada ki arızalı parçalar tespit edilmekte ve tamir takımları sayesinde onarılmaktadır.

Mazot pompası tamir edilir mi?

Mazot pompası uzman servisler tarafından tamir edilebilmektedir. Alanında uzman kişiler mazot pompasını en iyi şekilde eski ayarına getirebilmektedir.

Mazot pompası değişimi mi ? Yoksa tamiri mi ?

Bu tamamen bütçe meselesidir. Sıfır parça oldukça pahalıdır ama yeni parçaya sahip olmak en iyi seçenektir. Bütçe yetmiyorsa mazot pompası tamiri seçeneği de iyi bir yöntemdir.

 

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu