Tamir Fiyatları

Çatı Tamiri Fiyatları

Çatı tamiri işleri genellikle kış günleri gelmeden yapılan bir iştir. Kış aylarının korkulu rüyası olan çatı akması gibi problemlerin önüne geçilmek için çatı tamiri işleri yapılır. Çatı tamiri ise tam anlamıyla profesyonellik gerektiren bir iş dalıdır. Çatı tamiri işinde doğru malzemenin kullanılması, planlamanın iyi yapılması gibi uzmanlık gerektiren bir takım kurallar vardır. Günümüz de çatı tamiri fiyatları aşağıda ki tabloda belirtilmiştir.

Çatı Tamiri Fiyatları 2023

Çatı Tamiri Fiyatları 2023

Başlıklar

Çatı tamir Fiyatı:1.800 TL – 2.500TL
Sıfır Kiremit çatı Yapımı Fiyatı:m2 Fiyat: 490.00TL
Arduaz membran çatı tamiri Fiyatları1000TL – 1.600TL Arasıdır
Kenet Çatı Yapımı Malzemem2: 225TL TL – 335TL Arasıdır
Şıngıl Kaplı Çatı Yapımı M2 Fiyatı420 TL/m2
Ondulin Çatı Yapımı320 TL/m2
Çatı Tamiri Fiyatları 2023

Çatı Tamiri Kaç Gün Sürer?

Çatı tamirinde işe başlanmadan önce süre gibi detaylar konuşulmaktadır. Ufak bir müstakil ev çatısı aynı gün biterken büyük çatılar maksimum 4 gün sürebilmektedir. Bu durum hava durumuna göre de değişebilmektedir. Yağmur ve kar gibi durumlar çatı tamirinin gecikmesine neden olmaktadır. Çatı tamirini yaptırmadan önce yüklenici firma ile detayları en iyi şekilde konuşmalı ve aklınızda ki tüm soruları sorarak cevabını almalısınız. Bu gibi detaylar öğrenildikten sonra çatı tamir işine başlanmalıdır.

Çatı Yapımı M2 Fiyatları Kaç TL?

Çatı yapımında m2 fiyatları 400 TL’den başlamaktadır. Bazı çatı yapımı ve tamiri ustaları bu fiyatlardan farklı fiyatlarda sunabilirler. Ustanın tecrübesi, iş yoğunluğu gibi durumlarda çatı yapımı m2 fiyatını etkilemektedir. M2 fiyatları çatının türüne göre de değişmektedir. Birçok çatı çeşidi vardır. Bunların detaylarını öğrenerek ve hangi modeli yaptırmak istediğinizi belirterek en net fiyatları alabilirsiniz.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu