Tamir Fiyatları

Araç Kırık Tampon Tamiri Fiyatları 2024

Araç tampon tamiri fiyatları genellikle tamponda oluşmuş olan hasar büyüklüğüne göre değişmektedir. Ufak kırıklar çabuk yapılırken büyük kırılmalar ise uğraş gerektireceğinden dolayı fiyat bakımından artacaktır. Tampon tamiri kaporta firmaları tarafından yapılmaktadır. Tampon tamiri genellikle macunlama veya dikiş olarak yapılır. Dikiş atılacak tamponlar genellikle ufak ve düz kırılmalardır. Fakat tamponda ki hasar büyükse macun yöntemi ile tamir edilmektedir.

Kırık Tampon Tamiri Fiyatı Ne Kadar?

Başlıklar

Tampon çatlak ve kırık tamirleri tampondaki hasara göre değişir. Plastik ve fiber tampon tamiri işleri usta kaportacılar tarafından özenle yapılır. Bu süreçte tampon kaynak ve macun yöntemleri kullanılır.

BMW E30, 346 tampon tamiri fiyatları1800 TL
Hyundai Accent Tampon Tamiri Fiyatları1420 TL
Tofaş Şahin Doğan Kartal tampon tamiri fiyatı1300 TL
Fiat Linea, Egea kırık tampon tamiri fiyatı1650 TL
Mazda 626 tampon tamir fiyatı1530 TL
Fiat Doblo tampon tamiri fiyatı1650 TL

Kırık tampon tamiri fiyatı 2024

2024 yılında tampon tamiri fiyatları önceki yıllara göre artmış durumdadır. Tamponda çok büyük kırık ve çatlaklar yok ise genellikle her kaportacı tarafından rahatlıkla tamir edilmektedir. Kaynak ve macun atılarak belli olmayacak şekilde tampon tamiri yapılmaktadır. İlçenizde bulunan sanayi sitelerinde ki kaportacılara fiyat danışarak anlaşma sağlayabilirsiniz. Her kaporta firması farklı tampon tamiri fiyatı sunacaktır. Bütçenize uygun olan bir ustayı seçerek tampon tamirini yaptırabilirsiniz.

Araç Kırık Tampon Tamiri Fiyatları 2024

Çatlak Tampon Tamiri Kaç TL ?

Çatlak tampon tamir fiyatları ortalama olarak 1250 TL’den başlayıp 5000 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Tamponda yapılacak işçiliğe ve kullanılacak malzemeye göre fiyatlar değişmektedir.

Tampon Tamiri Uzun Yıllar Dayanır mı ?

Usta bir kaportacı tarafından yapılan tampon tamiri yıllarca sorunsuz olarak kullanılır. Fakat tecrübesiz bir usta tarafından yapılan tamponlar ise genellikle 1 yıl içinde tekrar çatlayabilmektedir.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu