Hurda fiyatları

Çamaşır Makinesi Hurda Fiyatları – Güncel

2024 yılında çamaşır makinesi hurda fiyatlarını kullanıcılar için bir araya getirdik. Hurda çamaşır makinesi sayısı gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Ömrünü tamamlayan çamaşır makineleri hurdacılara satılarak geri dönüşüme kazandırılmakta ve karşımıza daha farklı ürünler olarak geri çıkmaktadır. Hurdacılık sektöründe çamaşır makine hurdasının yeri oldukça önemlidir. Hurda çamaşır makinesi fiyatları, modeline ve kozmetik durumuna göre değişiklik göstermektedir. Tabloda sizler için fiyatları tek tek listeledik.

Çamaşır makinesi markasıHurda fiyatı
Arçelik Çamaşır makinesi hurda fiyatıYorum alanında sorunuz
Altus marka 5 kg çamaşır makinesi hurda fiyatıYorum alanında sorunuz
Beko hurda çamaşır makine fiyatıYorum alanında sorunuz
Ariston çamaşır makinesi hurda fiyatıYorum alanında sorunuz
Profilo hurda çamaşır makinesiYorum alanında sorunuz

Hurda Çamaşır Makinesi Fiyatları

Başlıklar

2024 Hurda Çamaşır Makine Fiyatları2024 Hurda Çamaşır Makine Fiyatları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi çamaşır makinesi hurda ücretleri makinenin durumuna bağlıdır. Fakat hurdacılarda ortalama olarak 150- 300 TL arası çamaşır makinesi hurda alımı fiyatları mevcuttur. Konuda net olarak çamaşır makine hurda fiyatlarını paylaşmıyoruz. Çünkü bu hurda fiyatları sürekli olarak değişmektedir. Son güncel hurda çamaşır makinesi ücretlerini almak için hurdacı veya geri dönüşüm firmaları ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Hurda Çamaşır Makinesi Ücretleri Kaç Lira ?

Marka ve modele bağlı olarak, kozmetik durumuna bağlı olarak ve arızasına göre 150 – 350 TL fiyat çıkabilmektedir. Kimi çamaşır makinesi 50 TL ederken, kimisi de 300 TL edebilmektedir. Çoğu hurdacının alım fiyatları da farklı olabilmektedir. Bu yüzden çamaşır makinesine en yüksek fiyatı veren firma ile çalışmak oldukça önemlidir. Hurda çamaşır makinenizi satmadan önce fiyat araştırması yapmalı ve alışverişinizi bu şekilde sağlamalısınız.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

13 Yorum

  1. 7 yıl önce Altus 7 kiloluk çamaşır makinesi satın aldım 2 sefer sıkma problemi yaşadık suandada sıkma yapmıyor hurda fiyatı ne olur ?

  2. İstanbul Hurdacı Olarak Atık Hurda Çamaşır Makinesi Alıyoruz. 1 Adet Makine Yaklaşık 70 Kg. Üst Kapağın Altında 20 Kg Civarı Beton Var. (Makine Çalışırken Sallanmasın Diye Denge Amaçlı Koyarlar) 50 Kg Demiri Kalır. En Yakın Yere Tek Makine O İşin Giderini Karşılar.

    1. MAKİNE ÜCRETSİZ. ONDAN SONRAKİ HER MAKİNE 100 TL HURDA FİYATI

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu