Tamir Fiyatları

3+1 Ev Boyama Fiyatları

Ev, iş yeri ve ofis boyama fiyatları 2023 yılında eski yıllara göre artmış durumdadır. Artan boya teneke fiyatları ve işçilik fiyatları ile beraber boya sektöründe fiyat artışları her yıl yaşanmaya devam etmektedir. 3+1 ,4+1 ev boyama fiyatlarını tüm kullanıcılarımız için tabloda bir araya getirdik. Ev badana boya fiyatları genel olarak boyanın markasına göre değişir. Kullanılacak malzeme kaliteliyse fiyatlar doğruca artışa gider. İkinci ve üçüncü sınıf boyalarda ise fiyatlar daha ekonomik çıkar.

Badana Boya Fiyatları 2023

Başlıklar

2023 yılında 2+1 bir evin iç cephesini boyamak ortalama olarak 2.000 TL tutmaktadır. Evin içi eşyalı veya eşyasız ise fiyatlarda ufak bir artış veya düşüş yaşanmaktadır. Badana boya fiyatlarını alttaki tablodan net bir şekilde görebilirsiniz.

Ev Boyama Fiyatları 2023 Fiyat Listesi

Ev BüyüklüğüFiyat
2+1 eşyasız ev boyama fiyatı işçilik dahil2.000 TL
2+1 eşyalı ev boyama fiyatı işçilik dahil2.200 TL
3+1 eşyasız ev boyama fiyatı işçilik dahil3.100 TL
3+1 eşyalı ev boyama fiyatı işçilik dahil3.300 TL
4+1 eşyasız ev boyama fiyatı işçilik dahil4.300 TL
4+1 Eşyalı ev boyama fiyatı işçilik dahil4.500 TL
2023 Boya badana fiyatları

Ev boyatırken dikkat edilmesi gereken kurallar arasında malzemenin kalitesi yer alır. Evinizi boyayacak ustadan kaliteli malzeme kullanmasını veya hangi markalarda boya kullandığını sormanız gerekir. Birinci sınıf malzemeler kullanıldığında evdeki görüntü çok daha iyi olmaktadır. Ortalama olarak 2-3 yılda bir ev boyanır. Bu nedenle kaliteli malzeme seçmeli ve boyanın uzun yıllar dayanması gerekir. Silikonlu silinebilir boyalar oldukça verimli ve kalitelilerdir.

Ankara Ev Boyama Fiyatları Ne Kadar?

3+1 Ev Boyama Fiyatları 2023

2023 Ankara’da ev boyama fiyatları her ustada farklı çıkabilir. Bu yüzden Ankara’da ki boyacı ustaları ile görüşüp fiyat almanız gerekecektir. Fakat ortalama olarak 2+1 bir ev 2.000 TL fiyatlar ile boyanmaktadır.

Bursa Ev Boyama Fiyatları

2023 yılında Bursa’da ev boyama fiyatları ortalama olarak 2+1 2.000 TL olarak boyanmaktadır. Boyacı ustası ücretleri profesyonelliğe ve kullanılacak malzemelere göre değişecektir.

Eşyalı ev boyama fiyatları genellikle 200- 400 TL arası daha fazladır. Eşyaların kapatılması, orta alana toplanması bir hayli emek istediği için fiyatlara artış olarak yansımaktadır. Eşyasız dairelerde bu tür işçilikler olmadığı için daha uygun fiyatlarda boyanmaktadır.

Ev boyama fiyatlarını araştırmadan önce bu işi yapan kaliteli bir firma bulmanız oldukça önemlidir. Boya işi hassas ve beceri isteyen bir iş olduğundan dolayı uzman firmalar ile çalışmak evin görüntüsü bakımından oldukça önem arz etmektedir.

Ev Boyarken Hangi Boya Markaları Tercih Edilmelidir ?

2023 Boyacı Ücretleri

Ev boyamada piyasada ki kaliteli malzemelerden DYO, Marshall, Filli boya gibi markaları tercih edebilirsiniz.

Ev Boyaması Kaç Gün Sürer ?

Bu soruya şu şekilde cevap verebiliriz. Liste halinde cevaplamak gerekirse:

  • 2+1 ev = 2 gün
  • 3+1 ev = 3 gün
  • 4+1 ev = 4 gün sürmektedir.

Evin oda sayısı arttıkça sürede artmaktadır. Ofis veya diğer büyük iş yerlerinde 5-6 güne kadar boyama süresi mevcuttur.

Boya kokusu evimden kaç günde çıkar

Boya badanadan sonra evde yoğun bir yağlı boya veya diğer kullanılan boyanın kokusu kalır. Bu kokunun tamamen gitme süresi 1 haftadır.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu