Tamir Fiyatları

Amortisör Tamiri Fiyatları 2023

Araçlarda amortisörlerin önemi oldukça büyüktür. Arıza yapan amortisörler yol tutuşunu önemli ölçüde azaltırken frenleme etkisine kadar azaltabilmektedir. Bu yüzden amortisör değişimi veya amortisör tamiri yapılması gerekmektedir. Ülkemizde amortisör tamiri yapan firmalar oldukça fazladır. Yeni amortisör fiyatlarının pahalı olduğunu düşünürsek tamir yöntemi oldukça cazip gelecektir. Amortisör tamiri fiyatları alttaki tabloda detaylıca listelenmiştir.

Patlak Araba Amortisör Tamir Fiyatı Ne Kadar ?

Başlıklar

Tofaş Şahin Doğan Kartal amortisör tamir fiyatıTek 150 TL
Hyundai Accent Era amortisör tamir fiyatıTek 180 TL
BMW Amortisör tamiri fiyatıTek 250 TL
Mercedes amortisör tamir fiyatıTek 300 TL
Mazda amortisör tamir fiyatıTek 250 TL

Amortisör tamiri uzman firmalarda yapıldığında oldukça kullanışlı olmaktadır. Havalı veya yağlı amortisör tamiri yapan bu firmalara belirli kilometrelere kadar garanti de sunmaktadır. Sıfır yedek parça fiyatlarına göre oldukça ekonomik olan amortisör tamiri işleri hem aracınıza hem de cebinizi olumlu yönde etkileyecektir. Amortisör tamiri fiyatları 2023 yılında %30a yakın artış göstermiştir.

Amortisor Tamiri Fiyatları 2023

Amortisör tamiri fiyatı birçok ilimizde yapılmaktadır. Ankara, Adana, İstanbul, Konya, İzmir gibi birçok büyük ilde profesyonel çalışan amortisör tamir firmaları mevcuttur. Her firmanın da kendine göre amortisör tamir fiyatı vardır. Amortisör tamiri yaptırmadan önce firma ve fiyat araştırması yaparak bütçenize göre uyum sağlayan bir firma ile çalışabilirsiniz.

Patlak Amortisör Tamir Olur mu?

Patlak amortisör elbette tamir olmaktadır. Hem de uzun yıllar dayanıklı şekilde yapılmaktadır. İlinizde bulunan amortisör tamiri firmasına giderek detayları konuşabilir hem de fiyat bilgisi alabilirsiniz. Havalı veya yağlı amortisör tamirleri oldukça uzun ömürlü ve dayanıklı olmaktadır.

Tofaş Amortisör Tamiri Kaç TL ?

Tofaş amortisör tamir fiyatları günümüz de 150 TL’den başlamaktadır. 4 amortisör tamir fiyatı ise 600 TL gibi bir rakam tutacaktır.

Hyuncai Accent Amortisör Tamiri Kaç Lira ?

Accent araçlarında amortisör tamiri 180 TL’den başlamaktadır. 4 amortisör tamiri 720 TL olacaktır. Bu fiyatlar firmadan firmaya göre de değişkenlik göstermektedir.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu