Tamir Fiyatları

Suya Düşen Telefon Tamir Fiyatı 2023

Telefon kullanıcıları kimi zaman telefonu suya düşürebilmektedir. Bu bazen yanlışlıkla bazen de düşme gibi durumlarda olan gayet normal bir olaydır. Suya düşen telefon tamir olur mu diye tarafımıza birçok soru gelmektedir. Bu ne kadar su aldığına ve telefonun iç durumuna göre değişebilen bir durumdur. Fakat çoğu zaman suya düşen telefon tamiri başarılı bir şekilde yapılmaktadır.

Su alan telefon çoğu durumda kısa devre yapmaktadır. Ayrıca ana kart gibi içerisinde bulunan önemli parçalar tamamen yanabilmektedir. Telefon suyun içinde uzun süre kaldıysa genellikle tamir edilmesi çok güç olmaktadır. Başarı şansı ise ortalama %20 olmaktadır.

Telefonlarda sıvı teması istenmeyen bir durumdur. Sıvı geçiren telefonlar her zaman riskli olabilmektedir. Tamiri ise uzman ellerde yapılmadığı sürece tekrar sıkıntı oluşabilmektedir. Bataryası çıkmayan telefon suya düşerse genellikle hemen servise götürülmeli ve telefon açılarak içi kurutulmalıdır. Kısa sürede müdahale edildiğinde telefonun kurtarılma başarısı çok daha fazladır. Telefon suya düştü açılmıyorsa hemen servis veya bir telefoncuya götürerek gerekli bilgi ve fiyatları alabilirsiniz.

Suya Düşen Telefon Tamir Fiyatı 2023 Ücretleri

Suya düşen iphone 6 tamir fiyatı600 TL’den başlar
Huawei sıvı teması tamiri600 TL’den başlar
iphone 5s suya düştü tamir fiyatı400 TL’den başlar
Suya düşen Samsung telefon tamir fiyatı600 TL’den başlar

Suya düşen telefon tamiri fiyatlarını net olarak vermek mümkün değildir. Sadece minimum fiyatlarını siz değerli kullanıcılar ile paylaşmak mümkün olmaktadır. Çünkü telefonun hangi parçasının zarar gördüğünü bilmediğimiz için net bir fiyat veremiyoruz.

Suya düşen telefon tamiri konumuza hemen alttaki yorum kısmından yorum yapabilir ve deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu