Tamir Fiyatları

Koltuk Kanepe Yüzü Değiştirme Fiyatları

Ev kullanıcıları çoğu zaman eskiyen koltuklarının yüzünü değiştirmek için mobilyacılar ile iletişime geçer. Koltuk yüzü değiştirme işlemi oldukça kazançlı ve uzun vadeli bir yöntemdir. Yeni bir koltuk yerine koltuk yüzü değişmenin çok daha tasarruf sağlayacağını buradan belirtebiliriz. Birçok mobilyacı, koltuk tamircisi koltuk yüzü değiştirebilir. Bu iş genellikle her ilde ki mobilyacılar sitesinde yapılır. Şimdi sizlere koltuk yüzü değişim fiyatı, koltuk yüzü değiştirmenin kaç saat sürdüğü gibi bilgileri tek tek anlatalım.

Koltuk Kumaşı Döşeme Değiştirme Fiyatları 2023

Başlıklar

Koltuk kumaşı yani yüzünü değiştirme fiyatları ortalama 500 TL’den başlamaktadır. Bu fiyatlar koltuğun büyüklüğüne ve istenilen koltuk yüzüne göre değişmektedir. Bazı kullanıcılar metrekaresi çok yüksek fiyatlı olan koltuk kumaşlarından tercih ederek evlerine estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Bazı kullanıcılar ise klasik koltuk kumaşlarını kullanarak yenileme işlemini bitirmektedir.

Koltuk Kanepe Yüzü Değiştirme Fiyatları 2023

Koltuk yüzü değiştirme işlemi her ilde yapılan bir işlemdir. Koltuk kumaşı değiştirme işlemi mobilyacılar tarafından yapılır. Kumaş için tarafınıza katalog gösterilir. Katalogdan beğendiğiniz kumaş ile koltuklarınızın yüzü değiştirilmeye başlanır.

Kanepe Kaplama Fiyatları Ne Kadar?

Kanepe kaplama fiyatları 2023 yılında 800 TL’den başlamaktadır. tercih edeceğiniz mobilya firmasında ise bu fiyatlar azalabilir veya artabilir. İş yerinin kurumsallığına ve kullandığı malzeme türüne göre de fiyatlar oldukça değişebilir. Kanepe yüzü değişimi Ankara/Siteler bölgesinde de yapılmaktadır. Siteler mahallesi kanepe koltuk yüzü değiştirme konusunda yüzlerce mobilyacıya ev sahipliği yapan bir mobilyacılar bölgesidir.

Koltuk Yüzü Değiştirme Kaç Gün Sürer?

Koltuk yüzü değiştirme işi genellikle 1 gün sürer. Mobilya firmasının iş yoğunluğuna göre bu süre uzayabilir.

Koltuk kaplatma fiyatları ne kadar?

Koltuk kaplatma fiyatları 2023 yılında 500 TL’den başlamaktadır. Seçilecek kumaş cinsine göre de farklılık göstermektedir.

Kanepe Koltuk yüzü değişimi kaç lira?

Koltuklarda 500 tl, kanepelerde ise 800 tl’den başlayan fiyatlar ile yüz değişimi yapılmaktadır.

Tamir Fiyatları

Ürünlerin tamir, değişim ve yenileme fiyatlarını web sitemizden anında öğrenin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu